Jak zrobić meme na swoim telefonie

Istnieje wiele sposobów tworzenia memów na telefonie iPhone. Memy to obrazy, a obrazem bazowym powinno być coś, co uosabia przesłanie, które chcesz rozpowszechnić. Może to być zrzut ekranu z postu w mediach społecznościowych lub reakcja znanego aktora w filmie. Możesz nawet połączyć dwa obrazy, aby stworzyć jeden. Jeśli nie możesz znaleźć żadnego z tych obrazów, Google Images jest świetnym źródłem. Możesz również zrobić zrzuty ekranu meme, korzystając z funkcji przechwytywania ekranu.

Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji Meme Creator. Po pobraniu, ta aplikacja pozwala na dodanie tekstu do obrazu. Większość memów wykorzystuje białe duże litery z czarnymi konturami. Aplikacja posiada również funkcję Quick Styles, która pozwala na tworzenie pól tekstowych i przesuwanie ich według własnego uznania. Gdy jesteś zadowolony z obrazu, możesz go zapisać i udostępnić. Możesz również udostępnić obraz innym osobom.

Inną opcją jest Filmora, która nie wymaga pobierania żadnego oprogramowania i pozwala tworzyć memy w kilka sekund. Filmora pozwala tworzyć memy w kilku formatach, w tym tekstowym, wideo i GIF. Możesz nawet dodać podpis do swojego mema i zmienić kolor tekstu. Korzystanie z Filmory jest łatwe i przyjemne! I nie zużywa pamięci telefonu.

Innym sposobem na zrobienie mema jest aplikacja o nazwie Imgur. Jest to darmowa aplikacja z App Store i pozwala na dodanie podpisu do obrazu. Możesz wybrać pasek tekstowy z przykładami tekstu na nim, lub stworzyć tekstowy meme i zapisać go. Dobrą rzeczą w tej aplikacji jest to, że nie ma żadnych zakupów w aplikacji i jest całkowicie darmowy w użyciu.

Jeśli szukasz darmowego sposobu na stworzenie meme, Memetroid jest doskonałym wyborem. Aplikacja pozwala na wybór spośród setek szablonów, a także można dodać własne zdjęcie lub wideo. Możesz nawet wybrać tło, przyciąć obraz i dodać tekst. Po utworzeniu meme, możesz podzielić się nim na platformach mediów społecznościowych. To zabawny sposób na wyrażenie siebie i złożenie oświadczenia.

Jeśli nie chcesz przesyłać własnych obrazów, możesz również skorzystać z usługi o nazwie GIPHY. Ta strona ma darmową aplikację, która pozwala na zrobienie dowolnego GIF-a w meme, a nawet można użyć kamery iPhone’a, aby zrobić meme wideo. Zanim będziesz mógł przesłać swój własny film, musisz założyć konto w GIPHY. Możesz dodać tekst i dźwięk do GIF-a, a także dodać podpisy.

Inną darmową opcją jest użycie aplikacji takiej jak Canva. Ma ona ponad 5000 szablonów meme, z których możesz wybierać. Wystarczy wybrać obrazy i tekst, które chcesz zawrzeć w swoim meme. Następnie możesz edytować schemat kolorów, rozmiar i układ. Możesz nawet obrócić obraz, aby meme wyglądał jak najbardziej zabawnie. Jeśli chcesz stworzyć meme z przyjaciółmi, możesz użyć Canva. Jest ona darmowa i łatwa w użyciu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane