Jak stworzyć duet na Tic Tok

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, który powstał przy współudziale ciekawostki.com.pl

Pierwszym krokiem do zrobienia duetu na Tic Tok jest znalezienie filmu do duetu. Upewnij się, że twórca filmu udzielił zgody na duet, a następnie kliknij przycisk Duet. Otworzy się ekran Duetu, a następnie możesz dodać dźwięk z filmu lub dodać tekst i naklejki, aby dostosować Duet. Następnym krokiem jest ustawienie napisu Duet.

Przy tworzeniu duetu staraj się trzymać jednej piosenki, jeśli to możliwe. Jeśli nie chcesz dzielić się piosenką, możesz zdecydować się na zamieszczenie dwóch oddzielnych filmów. Duety nie są dozwolone we wszystkich filmach, więc jeśli nie jesteś pewien, które piosenki lub filmy będą odpowiednie dla duetów, sprawdź zasady dotyczące treści lub utwórz nowy film.

Możesz również nagrać wideo odpowiedzi, reagując na film innego użytkownika. Możesz pójść w parodię lub potraktować ją poważnie. Inną opcją tworzenia duetu TikTok jest zamieszczenie filmu zza kulis, który daje widzom podgląd na proces tworzenia wideo. Jeśli robisz duet, upewnij się, że oba filmy są przesyłane na twoje konto TikTok.

Możesz użyć różnych ustawień prywatności, aby określić, kto może zobaczyć swój Duet. Duety nie są nagrywane na żywo, ale raczej nagrywane po udostępnieniu oryginalnego wideo. Użytkownicy mogą zdecydować się na włączenie tej funkcji, aby zachować swoją autentyczność lub zapobiec paskudnym duetom. Następnie możesz wybrać, czy chcesz udostępnić swoje wideo Duet innym użytkownikom, dzieląc się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Robiąc wideo duetu na TikTok, możesz udostępnić je na innych platformach społecznościowych i cieszyć się większym zaangażowaniem online.

Aby nagrać duet, wystarczy dotknąć ekranu nagrywania w aplikacji TikTok i nacisnąć ikonę mikrofonu. Po nagraniu aplikacja otworzy ekran edycji. Po zakończeniu nagrywania, będziesz chciał dodać podpis. Twój duet zostanie opublikowany i potencjalnie może stać się wirusowy. Możesz także reagować na wirusowe filmy za pomocą swojego konta TikTok. Jeśli twój duet stanie się popularny, oboje możecie na nie reagować, oznaczając je w swoim wideo.

Duetting to trend na TikTok, który pozwala twórcom wykorzystać popularność ich oryginalnego wideo do stworzenia nowego wideo. Wielu popularnych użytkowników TikTok będzie udostępniać treści związane z trendem Duet, a także przełamać je i dać play-by-play dla nowego wideo. Duetowanie to świetny sposób na zbudowanie nowego kanału i zbudowanie fanbase na TikTok. Chociaż jest to trudniejsze niż regularne robienie pojedynczego wideo TikTok, pomoże ci ustalić swoją niszę na stronie.

Funkcja Duet na TikTok stała się popularnym sposobem na pokazanie talentu i wzmocnienie treści poprzez dodanie go do trendowych filmów. Na przykład jeden z użytkowników TikTok stworzył flipbookową wersję tanecznego wideo Charli D’Amelio, aby pokazać swoje umiejętności w zakresie flipbooków. To wideo Duet skończyło się zdobyciem ponad 5 milionów polubień i było szeroko udostępniane.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane