Jak zrobić zaprawę samochodową

Prezentowany materiał jest efektem współpracy z diybusiness.pl

Jeśli zastanawiasz się, jak zbudować własny moździerz samochodowy, jest kilka opcji, które możesz rozważyć. Zamontowanie w bagażniku działa moździerzowego montowanego z tyłu samochodu spowoduje duże zniszczenia ścigających pojazdów, ale ma ono ograniczoną pojemność. Szybkość wystrzału twojego samochodu będzie zależała od tego, jak długo przytrzymasz przycisk odpalania. Wciśnięcie przycisku na dwie sekundy spowoduje wystrzelenie moździerza na odległość 25 metrów, czyli mniej więcej dwa samochody od twojego pojazdu. Stworzenie odpowiedniej szybkości wystrzału jest kluczowe, ponieważ pozwoli to na naładowanie samochodu.

Moździerz kaskaderski może zostać dodany do slotu projektu tablicy rejestracyjnej twojego samochodu, lub innego slotu modyfikacji. Możesz dodać moździerze kaskaderskie do każdego pojazdu w grze, a prawie każdy pojazd może zostać zmodyfikowany, aby dodać moździerz. Każdy pojazd nadaje się do tego moda, ale są pewne lepsze sloty niż inne. Kiedy już zdecydujesz się na najlepszą lokalizację dla swojego samochodowego moździerza, możesz dodać go do swojego pojazdu i zacząć tworzyć akrobacje!

W latach prowadzących do II wojny światowej siły piechoty stawały się coraz bardziej zmechanizowane. Transportery moździerzy przymocowane do tyłu pojazdu i mogły być odchylane poziomo do podróży lub pionowo do strzelania. Pojazdy te były używane do patrolowania, a środowisko miejskie, w którym były rozmieszczone, bardzo utrudniało użycie moździerzy. Obecnie nowe technologie są integrowane z moździerzami, aby pomóc im poprawić ich wydajność i zmniejszyć ich podatność na ogień przeciwpancerny.

Mortar Halftracks może osiągnąć 3 poziomy weteraniczności. Bonus Veterancy zwiększa celność, szybkość ostrzału i szybkość przeżycia. Halftrack może również używać swojego uzbrojenia halftracka jako czołgu. Halftrack z moździerzem może wystrzelić 4 pociski na sekundę. Celność działa jest zwiększona przez szybkość halftracka, ale nie ma ono tak dużego zasięgu jak Mortar piechoty.

Podstawowy moździerz bazowy ma dwa tryby: ogień bezpośredni i ogień pośredni. Jest niedrogi, prosty w budowie i wytwarza duże siły. Pojazdy przewożące moździerze muszą być wzmocnione, oraz wyposażone w kołyskę odrzutu dla zwiększenia bezpieczeństwa. Pociski moździerza wystrzeliwane z kagańca zapewniają jedynie ograniczoną ochronę dla załogi broni. Moździerze wymagają również stacjonarnego odpalania i ustawiania. Moździerz nie może również trafić w cel, więc nie jest dobrym wyborem do manewrowania w ruchu.

Lekka artyleria jest przydatna w grach wojennych. Mogą one dyslokować wrogą piechotę lub bombardować duże grupy jednostek wroga. Mogą również niszczyć budynki. Halftrack moździerzy jest szczególnie przydatny do nękania pozycji wroga i uniemożliwienia mu obrony przed kontratakami. Mogą być również używane do niszczenia jednostek wroga bez zabijania ich. Możesz je nawet umieścić obok swojego Mortar Halftrack. Jeśli chcesz zbudować Mortar samochodowy, to nic trudnego!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane