Jak zrobić samemu prezent na 40 urodziny? 

DIY prezent na 40 urodziny

Zbliżają się czterdzieste urodziny kogoś z Twoich bliskich? Zastanawiasz się jaki prezent możesz zrobić dla tej osoby samemu? W poniższym artykule przedstawimy Ci kilka ciekawych propozycji. 

Czy warto zrobić prezent samemu? 

Urodziny to moment, na który czekamy niezależnie od wieku. Pierwszym, najważniejszym i wyczekiwanym wiekiem jest oczywiście 'osiemnastka’. A jak to wygląda w późniejszym czasie, na przykład dziesięć czy dwadzieścia lat później? Wtedy najczęściej obchodzimy huczniej i organizujemy imprezy w 'pełne rocznice’, na przykład wtedy kiedy mamy 35 czy 40 urodziny. 

Jeżeli zostałeś zaproszony na taką imprezę, z pewnością zastanawiasz się jaki przygotować prezent dla solenizanta. Mamy w tym przypadku dwie możliwości. Pierwszą z nich jest oczywiście zakup prezentu, który wiąże się jednak z poniesieniem kosztów finansowych. W takiej sytuacji może nam pomóc jednak Internet, w którym dostępne są pożyczki online w 15 minut. Nie pomoże nam w tym wypadku jednak ogromny asortyment sklepów internetowych, gdyż zwyczajnie ciężko będzie nam wybrać odpowiedni, idealny prezent. Drugą opcją jest oczywiście stworzenie prezentu własnoręcznie. Plusem tego rozwiązania jest między innymi zaoszczędzenie części pieniędzy. Najważniejszym jednak aspektem jest trud włożony w wykonanie upominku. Dzięki temu osoba obdarowana z pewnością go doceni. Własnoręcznie przygotowany prezent będzie również wyjątkowy i niepowtarzalny. Tym samym zakup prezentu, chociażby przez internet jest w pewnym sensie pójściem na łatwiznę. 

Jaki prezent zrobić na 40 urodziny?

Jeżeli postanowiłeś samemu przygotować prezent na czterdzieste urodziny kogoś bliskiego – z pewnością zastanawiasz się nad tym jaki pomysł będzie najlepszy. Wśród ciekawych propozycji na pewno znajduje się:

  • kolaż/ramka ze wspólnymi zdjęciami. Oczywiście jest to dość klasyczne rozwiązanie, jednak nasze wykonanie może zdecydowanie od tego odbiegać. Możemy przygotować między innymi masę ciekawych zdjęć, na przykład w niekonwencjonalnej, śmiesznej formie. Co więcej, ramkę możemy ozdobić na przykład dodatkowymi wstążkami lub brokatem.
  • wspólna kolacja we dwoje. Jeżeli czterdzieste urodziny ma Twój partner, będzie to jedno z najlepszych możliwych opcji. Kolacja przy świecach, złożona z wielu dań degustacyjnych, stworzona własnoręcznie w domowej, ciepłej atmosferze – to z pewnością pomysł warty uwagi
  • szydełkowanie. Jeżeli potrafisz szydełkować – osoba obdarowana z pewnością doceni ciepłą czapkę czy szalik zrobiony przez Ciebie własnoręcznie. 
  • tort. To jeden z oczywistych prezentów, jednak ciężko wyobrazić sobie imprezę urodzinową bez niego. Co więcej, zamiast zamawiać go w cukierni, możesz go przygotować własnoręcznie w domowym zaciszu jako prezent dla solenizanta. 

Jak widzisz pomysłów na własnoręcznie zrobiony prezent na czterdzieste urodziny może być wiele. Niezależnie co przygotujesz, osoba obdarowana z pewnością doceni Twoje starania i ucieszy się z podarunku. To zdecydowanie lepszy pomysł niż kupno drogich prezentów. Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane