Jak zrobić dużą betonową donicę

Być może zastanawiasz się, jak zrobić dużą betonową donicę, a ten artykuł da Ci kilka wskazówek, jak osiągnąć ten cel. Zanim zaczniesz, musisz przygotować betonową donicę. Jako formy możesz użyć starych garnków lub wiader, pojemników ze stali nierdzewnej, a nawet plastikowych pojemników. Różnica w wielkości określi grubość betonowej donicy, więc wybierz tę z różnicą co najmniej 5 cm.

Aby zrobić dużą betonową donicę, zacznij od wymieszania betonu zgodnie z instrukcją producenta. Jeśli mieszanka będzie miała zbyt dużo wody, spowoduje to pękanie betonu. W takim przypadku upewnij się, że dokładnie przestrzegasz instrukcji na opakowaniu. Po zmieszaniu betonu, pozostawić go na co najmniej dwa do trzech dni, aby utwardzić. Gdy mieszanka stwardnieje, można wygładzić powierzchnię donicy za pomocą szlifierki.

Następnie należy wybrać roślinę. Betonowa sadzarka powinna być wystarczająco duża, aby utrzymać roślinę. Powinien być równoboczny w kształcie. Możesz mieszać różne kolory i kształty, aby stworzyć różne projekty. Kształt sadzarki musi być odpowiedni dla rodzaju sukulentów, które chcesz uprawiać. Wybierz sukulenty, ponieważ nie potrzebują one głębokiej gleby. Możesz również użyć betonowych dysków do sukulentów. Możesz użyć sztucznych sukulentów, które nie potrzebują dużej głębokości, i umieścić je w mniejszych pojemnikach, aby dodać zainteresowania.

Aby stworzyć wieszak na rośliny, musisz wymieszać Beton Szybkowiążący z ozdobą. Wymieszaj beton i upewnij się, że sięga on do połowy boków formy. Gdy beton będzie już twardy, możesz usunąć formę i zasadzić sukulenty oraz nisko rosnące rośliny. Następnie możesz użyć swojej nowej betonowej donicy do dekoracji domu. Pamiętaj tylko, aby użyć miękkiej szmatki do przetarcia powierzchni wieszaka na rośliny przed użyciem.

Aby rozpocząć, wypełnij wewnętrzną formę betonem. Możesz go kupić w każdym sklepie spożywczym lub online. Aby zrobić własną dużą betonową donicę, możesz kupić formę ze sklejki i umieścić ją do góry nogami. Następnie użyj drewnianego kija, aby wypchnąć wszelkie pęcherzyki powietrza w betonie. Jeśli martwisz się o konsystencję betonu, możesz pokryć kołek wazeliną przed umieszczeniem go wewnątrz formy. Następnie, wiercić otwory w ścianach betonu, a następnie czekać na sadzarka do cure.

Inną opcją jest zakup formy betonu. Beton formy da Ci beton kształt, który wygląda świetnie w swoim domu. Najlepszą częścią o dokonywaniu własnych betonowych sadzarka jest to, że jest niedrogi i przyjazny dla rodziny. Inną świetną opcją jest użycie materiałów z recyklingu. Butelki lotionu zrobić wielkie formy betonu i wyglądają świetnie w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Tylko upewnij się, że mniejsze pudełko jest około 2 cale mniejsze niż duże pudełko.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane