Jak zrobić sztuczny tatuaż

Przede wszystkim musisz zdecydować, co chcesz umieścić na swoim ciele. Czy chcesz czarno-biały projekt, czy chcesz trochę koloru? Możesz wybrać dowolny kolor, który lubisz, o ile dobrze pokazuje się na tle skóry. Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że twój tatuaż będzie odwrócony na skórze, więc wszelkie słowa w projekcie muszą być również odwrócone. Z tego powodu powinieneś użyć mokrej szmatki do pokrycia obszaru tatuażu. Należy ją przytrzymać przy skórze przez 10 do 20 sekund, zanim zacznie się zsuwać. Następnie ostrożnie usuń ściereczkę, pozostawiając obszar tatuażu na skórze i pozwól mu wyschnąć.

Kolejnym krokiem w tworzeniu fałszywego tatuażu jest praktyka rysowania go na skórze. Zacznij od ogolenia obszaru czystego z wszelkich włosów. Następnie pocieraj gęstą pastę do zębów na skórze, aby usunąć nadmiar oleju. Następnie umieść mokry projekt na skórze i zastosuj nacisk przez kilka minut. Po uzyskaniu szkicu na skórze, można rozpocząć rzeczywisty proces tatuażu. W zależności od poziomu umiejętności, możesz chcieć eksperymentować z tatuażem bez rysowania. Jeśli planujesz w przyszłości zostać prawdziwym tatuażystą odwiedź stronę: https://infojob.pl/jak-zostac-tatuazysta

Jeśli chcesz mieć trwały tatuaż, możesz użyć papieru do slajdów wodnych. Powinieneś namoczyć papier w wodzie przez około minutę przed nałożeniem go na skórę. Po nałożeniu, obraz powinien pozostać na skórze przez kilka dni. Jeśli jednak chcesz go usunąć wcześniej, możesz po prostu przetrzeć to miejsce wodą z mydłem. Tymczasowy tatuaż pozostanie na skórze przez cztery do pięciu dni, ale będzie szybko blaknąć, jeśli wejdzie w kontakt z wodą.

Innym sposobem na stworzenie tymczasowego tatuażu jest wydrukowanie go na slajdzie wodnym. Możesz kupić szablon tatuażu ze zjeżdżalnią wodną online lub w sklepie. Aby zastosować tymczasowy tatuaż, musisz użyć kalki z ciemnymi kolorami. Następnie musisz zastosować tymczasowy tatuaż za pomocą wacika lub ciepłej, wilgotnej szmatki. Po udanym zastosowaniu tymczasowego tatuażu wystarczy wytrzeć go mokrym ręcznikiem papierowym.

Możesz nawet zrobić tymczasowy tatuaż, używając rysunków i prac plastycznych dziecka. Aby zrobić tymczasowy tatuaż, musisz wybrać prosty projekt, który lubisz. Nie musi to być skomplikowany wzór, a najlepiej użyć tuszu z żelowego pióra. Inną opcją jest wydrukowanie zdjęcia dziecka lub siebie na papierze i umieszczenie go blisko skóry. Następnie użyj szmatki nasączonej ciepłą wodą i wywieraj nacisk na wzór, aż przyklei się do papieru.

Pamiętaj, że tymczasowy tatuaż jest tylko tymczasowy. Zauważysz go na swoim ciele przez około miesiąc, zanim zacznie blednąć. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz uzyskać stały tatuaż, czy nie, tymczasowe tatuaże są świetnym sposobem, aby wyrobić sobie zdanie. A większość ludzi ma już materiały, których potrzebują w domu. Proces może być zabawny i może być świetnym zajęciem w domu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane