Jak stworzyć grupę na Messengerze 2021

Jeśli zastanawiałeś się „Jak stworzyć grupę na Messengerze 2021” i nie bardzo wiedziałeś od czego zacząć, czytaj dalej. Ten artykuł poprowadzi Cię przez ten proces. Wkrótce odkryjesz, że proces jest naprawdę dość prosty! Mam nadzieję, że uda Ci się stworzyć grupę w krótkim czasie! Aby zacząć, po prostu wykonaj następujące kroki:

Po pierwsze, wybierz osoby, które chcesz zaprosić do swojej grupy. Następnie nadaj jej nazwę. Jeśli nie wiesz, jak nazwać grupę, po prostu wpisz „@general” lub „@team” w nazwie grupy. Gdy już wprowadzisz nazwę grupy, będziesz musiał dodać do niej ludzi. Aby dodać osoby do grupy, kliknij „Dodaj” obok ich nazw.

Jeśli chcesz trwale usunąć czat grupowy, możesz to zrobić z menu głównego aplikacji Messenger. Wystarczy przejść do „Żądania wiadomości” i kliknąć „Spam”. Po znalezieniu grupy, którą chcesz usunąć, wybierz „Usuń”, gdy pojawi się monit. Alternatywnie możesz również trwale usunąć czat grupowy. Należy jednak pamiętać, że nie będzie można uzyskać do niego dostępu po usunięciu.

Po dodaniu wszystkich do grupy możesz zacząć dodawać nowych członków, wybierając opcję „Dodaj nowych członków”. Aby dodać osoby do grupy, wystarczy dotknąć ich nazwisk, a następnie wybrać opcję „Dodaj nowego członka”. Po dodaniu osoby do grupy, użytkownik może następnie kontynuować komunikację z nimi z innymi członkami. Jest to świetny sposób na uniknięcie powiadomień i brak natychmiastowej odpowiedzi osoby, z którą rozmawiasz.

Aby stworzyć nową grupę użytkowników, będziesz potrzebował kontaktów każdego z nich. Grupy pojawią się jako ikony na górze wątku. Stuknij w jedną z tych ikon i wpisz nazwę nowego kontaktu. Następnie stuknij w Gotowe. Zobaczysz listę członków grupy. Jeśli chcesz udostępnić informacje kontaktowe swojej grupie, możesz wybrać ikonę grupy po prawej stronie ekranu.

Po utworzeniu grupy musisz upewnić się, że informujesz o tym swoje kontakty. Kiedy jesteś na czacie grupowym, może stać się to dość denerwujące dla wszystkich. Na szczęście istnieje wiele opcji, aby śledzić swoją grupę. Pamiętaj tylko, aby co jakiś czas sprawdzać, co się dzieje w grupie. Jeśli w grupie jest zbyt wiele osób, możesz je wyciszyć na 15 minut, godzinę, 24 godziny lub na czas nieokreślony.

Następnym krokiem jest stworzenie wydarzenia. Dzięki temu będziesz mógł zaprosić swoich znajomych. Jeśli jesteś gospodarzem wydarzenia, możesz również dodać lokalizację i zaprosić inne osoby do swojej grupy. Po dodaniu kontaktów, które chcesz zaprosić, możesz wybrać tytuł dla grupy. W ten sposób zostaną wyświetleni wszyscy członkowie Twojej grupy. Oprócz dodawania kontaktów do grupy, możesz również dodać je do prywatnego czatu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane