Jak zrobić serce w wiadomości tekstowej ze znaków

Istnieje kilka sposobów na stworzenie symbolu serca w wiadomości tekstowej. Niektóre metody są prostsze i szybsze niż inne. Jeśli chcesz zrobić imponujący symbol serca, możesz użyć znaku porównania i znaku „mniej niż”. Ponadto możesz podkreślić symbol serca za pomocą spacji. Możesz również użyć tego symbolu w telefonie komórkowym, aby wyrazić swoje uczucia. Jeśli nie masz komputera, możesz stworzyć symbol serca ze znaków w telefonie.

Symbol serca jest chyba najczęściej używanym znakiem w sieci World Wide Web. Jest używany prawie milion razy każdego dnia! Wiele osób uważa go za uniwersalny symbol miłości, przyjaźni i solidarności, a ten znak nadaje się do tego celu idealnie. I nie ogranicza się tylko do romansu i przyjaźni – możesz stworzyć inne rodzaje emocji używając tego prostego symbolu. Oto kilka przykładów, jak zrobić serce w wiadomości tekstowej przy użyciu różnych znaków.

Po pierwsze, możesz użyć emoji. Możesz go użyć, aby wyrazić miłość i uznanie. Najlepiej jednak użyć znaku, który symbolizuje długotrwałą miłość. Jeśli wysyłasz wiadomości z platonicznym przyjacielem, użyj emoji, aby wyrazić swoje uczucia związane z przyjaźnią. Jednak jeśli wysyłasz SMS-y do kogoś nowego, powinieneś podnieść swoją grę emoji.

Drugim sposobem na zrobienie serca jest użycie emoji. To trochę trudniejsze, aby znaleźć emoji, który reprezentuje serce. Ten emoji jest najczęściej używany jako copy-paste heart. Jest to trochę zbyt „celowe”, aby używać go swobodnie. Dlatego lepiej jest używać emoji z symbolem.

Kolory serca również przekazują inną wiadomość. Niektóre są bardziej sentymentalne niż inne, więc możesz użyć emoji, aby przekazać swoje znaczenie. Czerwone serce emoji jest najbardziej podstawowym sercem i powinno być używane w okresie miesiąca miodowego nowego związku lub do wyrażenia platonicznego wsparcia miłosnego. Jednak nie powinieneś używać emoji czerwonego serca po pierwszej randce.

Gdy już znalazłeś symbol, jesteś gotowy, aby wkleić go do swojej wiadomości tekstowej. Możesz skopiować symbol do schowka lub pobrać go jako przezroczysty PNG. Darmowy edytor tekstu o nazwie MockoFun pozwala na wstawianie symboli tekstowych jako emoji. W przeciwieństwie do innych programów emoji, to narzędzie pozwala wkleić symbol serca bezpośrednio do wiadomości tekstowej.

Emojis dla wiadomości tekstowych mają wiele zastosowań. Możesz ich używać na swoich profilach w mediach społecznościowych lub na swojej stronie internetowej. Możesz je również wykorzystać jako wartości Unicode Hex. Świetnie nadają się do uatrakcyjnienia wiadomości dla odbiorcy. Możesz stworzyć spersonalizowaną ikonę serca PNG z MockoFun. Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie tego narzędzia, aby uatrakcyjnić wiadomość tekstową dla odbiorcy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane